۱۳۸۷ بهمن ۳۰, چهارشنبه

اطلاعیه جدید جنبش مقاومت مردمی ایران

به نام خدا
بدینوسیله جنبش مقاومت مردمی ایران به اطلاع عموم مردم بلوچستان و ایران می رساند که مبارزان جنبش طی یک بمب گذاری ، پایگاه مقاومت بسیج الغدیر زاهدان که جنب حسینیه الغدیر واقع است را منفجر نمودند.
فرماندهان سپاه و مسئولین وزارت اطلاعات اخیرا از ترس مبارزین جلسات خود را به جای ادارات رسمی در حسینیه ها برگزار می نمایند و مبارزین که از این امر اطلاع یافتند این محل که پایگاه مقاومت الغدیر نام دارد را منفجر نمودند.لازم به ذکر است که این پایگاه که محل برگذاری جلسات فرماندهان سپاه و اطلاعات می باشد همیشه تحت کنترل نیروهای رژیم می باشد با این همه مبارزان به داخل این پایگاه نفوذ کرده و 20 کیلو سی 4 را کارگذاشتند و ساعت 11بامداد چهارشنبه برابر با 30 بهمن 1387 این محل را منفجر نمودند.
همچنین باید یاد آور شویم که زمان انفجار بمب هیچ فرد عادی در محل حضور نداشته و این وقت زمان برگزاری جلسه فرماندهان سپاه بوده است که بنابرعلل نامعلومی در این روز برگزار نشده است.
جنبش مقاومت به رژیم هشدار می دهد که دست از جنایت و کشتار مردم بلوچ بردارد و تمامی زندانیان سیاسی را آزاد کند در غیر این صورت منتظر حملات بعدی و شدیدتر دلاورمردان جنبش باشد.
جنبش مقاومت مردمی ایران(جندالله)

هیچ نظری موجود نیست: